Bielawa. Następczynie Katarzyny Krawczyk

Dodano: 2018-11-16 10:54:02
Wyświetleń: 8666

Udany  start w najważniejszych  zawodach w tegorocznym sezonie  odnotowały  młode zapaśniczki, podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego, Andrzeja Gruszkowskiego i Mirosława Czwalińskiego. Na  matach Bielawy (woj. dolnośląskie) z udziałem 173 zawodniczkami z 55 klubów rozegrane zostały VII Mistrzostwa Polski Młodziczek.

Z ośmioosobowej drużyny zapaśniczek z powiatu chełmskiego największy sukces odniosły  Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy), Monika Dadas (SP w Rudzie Hucie) i Dagmara Branicka (SP nr 11 w Chełmie). Ta trójka z brązowymi medalami stanęła na trzecim stopniu podium. Blisko zdobycia czwartego medalu była Nikola Skórska   (SP nr 3 we Włodawie), która w decydującej walce o miejsce na podium uległa na punkty swojej przeciwniczce  i ostatecznie sklasyfikowana została na piątym miejscu w kraju.  W klasyfikacji klubowej młode zapaśniczki zajęły 3 miejsce.