Chełm. „Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”

Dodano: 2018-12-10 21:09:12
Wyświetleń: 107499

W tym roku Miasto Chełm ponownie organizuje jarmark świąteczny pod nazwą „Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”. Przez 2 dni (22 i 23 grudnia) na placu dr Edwarda Łuczkowskiego w godzinach od 10:00 do 18:00 rozstawione będą stoiska, w których swoją ofertę zaprezentują producenci i handlowcy. Ze względu na świąteczny charakter jarmarku organizatorzy preferują produkty spożywcze, choinki, zabawki, bombki, stroiki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt.

W sumie na placu Łuczkowskiego znajdzie się miejsce na około 20 stoisk dla wystawców i wydzielone miejsca dla sprzedawców choinek. Oprawą artystyczną zajmą się Młodzieżowy Dom Kultury.
Wszyscy zainteresowani prowadzeniem stoiska na  świątecznym chełmskim jarmarku mogą się zgłaszać poprzez wypełnienie „Formularza zgłoszenia uczestnictwa”. Można go rónież pobrać w Urzędzie Miasta Chełm w Wydziale Rozwoju Promocji i Współpracy z Zagranicą pok. 23 a oraz w Biurze  Chełmskiego Parku Wodnego i Targowiskach Miejskich Sp. z o.o. przy ulicy Popiełuszki. 
Wypełnione formularze należy składać w Biurze  Chełmskiego Parku Wodnego i Targowiskach Miejskich Sp. z o.o. przy ulicy Popiełuszki  osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (tylko skan podpisanego zgłoszenia) na adres ptm.chelm@wp.pl do dnia 14 grudnia do godziny 15.00. Liczba miejsc ograniczona. W związku z powyższym decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin

Tagi: chełm, jarmark, święta

Komentarze