Chełm. Kandydaci do Rady Miasta Chełm - lista

Dodano: 2018-10-30 09:04:50
Wyświetleń: 13223

Przedstawiamy Czytelnikom Chelmonline zarejestrowanych kandydatów do Rady Miasta Chełm z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1

KWW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM”

1. Mościcki Stanisław 66 Chełm
2. Malinowski Piotr 56 Chełm
3. Bielak Ewa 67 Chełm
4. Suchań Ewa Beata 46 Chełm
5. Kobiałka Joanna Małgorzata 44 Chełm
6. Wrona Małgorzata Izabela 36 Chełm
7. Obuch Anatol Przemysław 63 Chełm
8. Mazurek Kazimierz Marian 81 Chełm

KOMITET WYBORCZY PSL

1. Górny Józef 66 Chełm
2. Niepogoda Sławomir Stanisław 60 Chełm
3. Dąbska Danuta Elwira 63 Chełm
4. Prościńska- Paluch Halina Barbara 56 Chełm
5. Sajuk Anna 58 Chełm
6. Jabłońska Aneta 35 Chełm
7. Powalski Zbigniew Stanisław 61 Chełm
8. Leszczyński Adam 63 Chełm

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Bożeński Longin Tadusz 57 Chełm
2. Krawczuk vel Walczuk Piotr Paweł 27 Chełm
3.Mielniczuk Stanisław Benedykt 66 Chełm
4. Jakuta Marzanna Stefania 56 Chełm
5. Bańka Kamil Piotr 27 Chełm
6. Stelmaszczuk Anna Marta 45 Chełm
7. Węgorek Robert Grzegorz 49 Chełm
8. Tatys Monika Agnieszka 44 Chełm

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. Grabczuk Dariusz 49 Chełm
2. Kiryk Zbigniew 64 Chełm
3. Augustyniak Tomasz Roman 54 Chełm
4. Krzywicki Łukasz Jan 28 Chełm
5. Gęba Wioletta Angelika 37 Chełm
6. Rozwoda Katarzyna 38 Chełm
7. Szynal Anna Magdalena 38 Chełm
8. Jabłoński Piotr Jacek 43 Chełm

KWW KUKIZ'15

1. Bieńkowski Marcin 31 Chełm
2. Siemiątkowski Michał 40 Chełm
3. Hołubiuk Paulina Klaudia 24 Chełm
4. Rudzki Rafał Józef 35 Chełm
5. Kępińska Patrycja Czesława 27 Chełm
6. Karpiej Adrian Sebastian 19 Chełm
7. Kamieńska Małgorzata 32 Chełm
8. Stachniuk Eugeniusz 61 Chełm

Okręg nr 2

KWW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM”

1. Kowalczuk Mariusz 51 Chełm
2. Suduł Ryszard 61 Chełm
3. Jędruszczuk Artur Aleksander 43 Chełm
4. Mardoń Ryszarda Anna 71 Chełm
5. Wróblewski Wiesław Zdzisław 62 Chełm
6. Chełmicka Katarzyna Małgorzata 39 Chełm
7. Ćwir Elżbieta Lucyna 49 Chełm
8. Gralewicz Urszula Ewa 49 Chełm

KOMITET WYBORCZY PSL

1. Lis Joanna 56 CHEŁM
2. Zaborek-Turewicz Monika Iwona 37 CHEŁM
3. Twardowska-Król Marta Antonin 42 CHEŁM
4. Kupracz Tadeusz 66 CHEŁM
5. Posturzyńska Monika Ewa 45 Chełm
6. Borys Marian 61 CHEŁM
7. Belina Piotr Dariusz 52 Chełm
8. Andrzejuk Janusz 59 Chełm

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Banaszek Jakub Michał 27 Chełm
2. Czech Mirosław Jan 60 Chełm
3. Ostrowska Agnieszka Stefania 47 Chełm
4. Osowski Andrzej 55 Chełm
5. Wysocki Piotr 60 Chełm
6. Romańczuk Agnieszka 33 Chełm
7. Głowacka Agnieszka 35 Chełm
8. Różycki Marcin 27 Chełm

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. Sikora Marek Mieczysław 56 Chełm
2. Łańcucki Tadeusz 64 Chełm
3. SionkowskaJoanna 43 Chełm
4. Szymański Jan 59 Chełm
5. Pieniążek Antoni 67 Chełm
6. Białasz Magdalena Urszula 35 Chełm
7. Winiarczyk Monika Beata 40 Chełm
8. Nafalski Sławomir 56 Chełm

KWW KUKIZ'15

1. Białas Paweł 36 Chełm
2. Prystupa Izabela Teresa 27 Chełm
3. Farion Tomasz Krzysztof 38 Chełm
4. Szczypińska Kamila 30 Chełm
5. Bałka Marzanna Lidia 56 Chełm
6. Bednaruk Artur Daniel 37 Chełm
7. Korzeniewska Iwona Renata 45 Chełm
8. Fornal Paweł 38 Chełm

Okręg nr 3

KWW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM”

1. Fisz Agata 45 Chełm
2. Gardziński Zygmunt Marcin 59 Chełm
3. Jaworski Jerzy Andrzej 66 Chełm
4. Półtorak Mariusz Jacek 45 Chełm
5. Otkała Tomasz 40 Chełm
6. Wyczyńska Anna 46 Chełm
7. Kaszak Elżbieta 58 Chełm

KOMITET WYBORCZY PSL

1. Manasterska -Raszka Justyna Maria 36 Chełm
2. Szlagowska Monika Edyta 44 Chełm
3. Dynysiuk Józef 67 Chełm
4. Kosowska Jolanta Katarzyna 46 Chełm
5. Pękała Adam Mariusz 46 Chełm
6. Jezierski Wiesław 57 Chełm
7. Bobruś Jacek Ignacy 55 Chełm

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Błaszczuk Kamil Piotr 23 Chełm
2. Rybaczuk Dorota 39 Chełm
3. Tomaszewski Marek Feliks 65 Chełm
4. Zawistowska Aneta 42 Chełm
5. Kosiniec Anna Krystyna 54 Chełm
6. Tymura Marcin 44 Chełm
7. Madej Ewa Zofia 52 Chełm

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. Kazimierczak Tomasz Robert 48 Chełm
2. Kucharski Dariusz 52 Chełm
3. Borys Elżbieta Halina 49 Chełm
4. Lipczyńska-Wieczorek Katarzyna Małgorzata 48 Chełm
5. Stachniuk Anna Monika 42 Chełm
6. Tywoniuk Magdalena Dorota 26 Chełm
7. Radliński Andrzej Mariusz 57 Chełm

KWW KUKIZ'15

1. Kiwiński Marcin Krzysztof 41 Chełm
2. Bagniuk Agnieszka 36 Chełm
3. Kusiak Piotr Michał 39 Chełm
4. Sala Ewelina Helena 34 Chełm
5. Kwieciński Tomasz 32 Chełm
6. Derkacz Patrycja 26 Chełm
7. Gołębiowski Michał 29 Chełm

Okręg nr 4

KWW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM”

1. Baranowski Maciej Maksym 39 Chełm
2. Dżaman Ryszard 58 Chełm
3. Bielecki Sebastian Radosław 47 Chełm
4. Wasil-Parol Ewa 53 Chełm
5. Hołysz Zbigniew Szczepan 61 Chełm
6. Pawłowska Katarzyna Alicja 43 Chełm
7. Stawiarski Ryszard 61 Chełm
8. Jabłońska Anna Małgorzata 53 Chełm

KOMITET WYBORCZY PSL

1. Głaz Krzysztof Waldemar 57 Chełm
2. Machowicz Irena 62 Chełm
3. Matera Krzysztof Mariusz 28 Chełm
4. Krucień Edyta 47 Chełm
5. Zakrzewski Wojciech Grzegorz 45 Chełm
6. Pawluk Marian 67 Chełm
7. Frymus Anna 44 Chełm
8. Dobrzańska-Cabała Irena 79 Chełm

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Juszczak Artur Paweł 48 Chełm
2. Kister Adam Stanisław 51 Chełm
3. Polakowska Anna Wanda 46 Chełm
4. Rożek Edyta Monika 44 Chełm
5. Mięsiak Anna Ewa 55 Chełm
6. Grzegorczuk Małgorzata 38 Chełm
7. Fitz Tadeusz Leon 66 Chełm
8. Koszałka Adrian 22 Chełm

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. Sokół Małgorzata 50 Chełm
2. Raczyńska - Szmit Mariola 55 Chełm
3. Janicka Katarzyna 47 Chełm
4. Głąb Andrzej Adam 51 Chełm
5. Kuś Katarzyna 47 Chełm
6. Rudzki Mariusz 35 Chełm
7. Szpak - Lipińska Krystyna 66 Chełm
8. Bożeński Edmund Waldemar 54 Chełm

KWW KUKIZ'15

1. Malinowski Maksymilian Marcjan 29 Chełm
2. Gorczyca Maciej Robert 29 Chełm
3. Semeniuk Patrycja 36 Chełm
4. Skrzypa Sebastian 25 Chełm
5. Dąbrowska Katarzyna 36 Chełm
6. Jachimowska Izabela Agnieszka 24 Chełm
7. Matuszak Hanna Maria 52 Chełm
8. Gołębiowski Paweł 37 Chełm