Chełm. Stand-up Polska powraca! - konkurs

Dodano: 2018-12-27 12:24:35
Wyświetleń: 91279

Stand-up Polska powraca! Do Chełmskiego Domu Kultury wysyłają pięciu swoich przedstawicieli. Dla Czytelników Chelmonline.pl mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

By zdobyć wejściówki wystarczy udostępnić  link na facebooku i zaprosić swoich znajomych do polubienia Chelmonline.pl. Konkurs trwa do 6 stycznia 2019 r. Wtedy wylosujemy zwycięzców.

Tym razem na scenie pojawi się:

  • Antoni Syrek Dąbrowski
  • Sebastian Rejent
  • Piotrek Szumowski
  • Cezary Jurkiewicz
  • Maciek Adamczyk 

Bilety: 40zł/50zł - w dniu wydarzenia
Wydarzenie dla osób dorosłych!!!

Antoni Syrek-Dąbrowski Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Poza Stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył sie od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka".

Sebastian Rejent Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Piotrek Szumowski Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza...

Cezary Jurkiewicz Komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. 

Maciek Adamczyk Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Tagi: ChDK, stand up, konkurs

Komentarze