Chełm. Udany występ Siedleckiego

Dodano: 2019-09-17 10:10:35
Wyświetleń: 7148

W Tarnowie, w dn. 6 - 9 września 2019 r., odbyły się Mistrzostwa Polski LOK w kategoriach wiekowych juniorów i seniorów. Dragon Chełm zaliczyć może te zawody do udanych zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.

Damian Siedlecki, strzelający w kategorii juniorów, wywalczył dwa srebrne medale - w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów i karabinu dowolnego 60 strzałów. Z kolei w karabinie dowolnym w trzech postawach 3x30 strzałów zdobył medal brązowy. Ustanowił przy okazji dwa nowe rekordy życiowe - w postawach i w karabinie pneumatycznym.

Aleksandra Wawron zajęła czwarte miejsce w karabinie dowolnym trzy postawy w kategorii seniorek. Ponadto w karabinie dowolnym oraz w karabinie pneumatycznym sklasyfikowana została na miejscu piątym.

Drużynowo Dragon Chełm zajął piąte miejsce. W klasyfikacji województw - dzięki staraniom zawodników Dragona, bo tylko oni reprezentowali nasze województwo - województwo lubelskie również uplasowało się na piątym miejscu.

W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników i zawodniczek z 31 klubów strzeleckich z terenu całego kraju.