Chełm. Ukradł miedziane rynny

Dodano: 2019-05-16 03:00:01
Wyświetleń: 72391

Funkcjonariusz wydziału kryminalnego chełmskiej komendy jadąc wczoraj do służby zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast poprosił o wsparcie i ruszył za poszukiwanym.

Droga z domu do pracy policjanta kryminalnego z chełmskiej komendy była inna niż zwykle. Funkcjonariusz jadąc swoim samochodem rozpoznał na ulicy w Chełmie 42-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Policjant natychmiast poprosił dyżurnego o wsparcie, a sam obserwował poszukiwanego. W pewnej chwili zatrzymał go i uniemożliwił ucieczkę. Pomogli mu funkcjonariusze będący już w służbie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele przestępstw, m.in. przeciwko mieniu, wolności oraz rodzinie i opiece.

Zanim jednak trafi do zakładu karnego usłyszy jeszcze zarzuty w sprawie kradzieży miedzianych rynien z budynku użyteczności publicznej w Chemie. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie o wartości 1700 złotych na jednym ze skupów złomu.

Tagi: policja, złodziej, chełm

Komentarze