Chełm. Wody brak. Informacji też

Dodano: 2020-03-31 08:36:41
Wyświetleń: 173621

Od godziny 9.00. nie ma wody. Nie ma też żadnej informacji. To niepoważne w takich okolicznościach. Takie informacje docierają do naszej redakcji od samego rana. Okazuje się, że chełmskie MPGK naprawia magistralę na ul. Lwowskiej na wysokości supermarketu. O 15.00 woda powinna znów popłynąć

Mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych dzisiaj, 31 marca 2020 r., ze zdziwieniem obserwowali malejący strumień wody w kranach. Od godziny 9.00 wody nie ma zupełnie. 

- To jakieś jaja, nie mamy żadnej informacji, że nie wody nie będzie. W pogotowiu wodociągowym mówią, że to nagła awaria, a od wczoraj pracownicy MPGK kopią na Lwowskiej - informują czytelnicy.

Z naszych informacji wynika, że MPGK nie po raz pierwszy nie informuje zarządców wspólnot mieszkaniowych o planowanym zakręceniu kurków z wodą. 

-To poważna awaria na magistrali. Wszystko powinno skończyć się do godziny 15.00 - uspokaja Longin Bożeński z MPGK. - Poinformowaliśmy o awarii Chełmską Spółdzielnię Mieszkaniową. Informacja pojawiła się także w radiu Bon Ton, z którym mamy podpisaną umowę. Nie informujemy wszystkich przewodniczących wspólnot- informuje Bożeński. 

Tagi: chełm, MPGK, awaria

Komentarze