Krasnystaw. Karambol na obwodnicy. 6 osób w szpitalu

Dodano: 2019-04-16 16:33:25
Wyświetleń: 50807

W poniedziałek, 15 kwietnia, przed godziną 19:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Krasnegostawu przy wjeździe od strony Lublina. Na miejscu policjanci stwierdzili, że doszło do zderzenia dwóch busów i dwóch pojazdów osobowych.

Wstępne ustalenia wskazują, iż kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gm. Turobin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zdarzenia z jadącym w stronę Lublina pojeździe marki Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec. W wyniku zderzenia audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było na tyle silne, iż pojazd cofną się i uderzył w jadący zanim bus marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw. Z uwagi na obrażenia odniesione przez uczestników zdarzenia, oprócz karetek pogotowia interweniował śmigłowiec LPR. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca audi oraz jadący z nią pasażer.

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/90108,Krasnystaw-Grozny-wypadek-na-obwodnicy-Krasnegostawu.html

Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej. Nagranie publikujemy ku przestrodze i apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas jazdy. Za nim wykonamy jakiś manewr na drodze, upewnijmy się czy możemy go wykonać bezpiecznie.

Tagi: wypadek, Krasnystaw, policja

Komentarze