Krasnystaw. Rzucał piwem w samochody

Dodano: 2019-05-14 11:22:17
Wyświetleń: 114483

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 37-latka, który wczoraj na placu 3-go maja w Krasnymstawie rzucał w samochody butelkami

W niedzilę, 12 maja, po godzinie 16:00 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, iż na placu 3-go Maja jakiś mężczyzna rzuca w samochody butelkami z piwem. Na miejscu mundurowi zastali dwóch pokrzywdzonych, których pojazdy zostały uszkodzone. Z relacji pierwszego wynikało, iż gdy przejeżdżał obok placu w jego samochód mężczyzna rzucił butelką z piwem. Trafił w prawe przednie drzwi kierowanej przez 31-latka Skody, powodując uszkodzenie szyby. Drugi z pokrzywdzonych 34-letek z Izbicy, wskazał wgnieciony dach w swoim samochodzie marki Renault. Uszkodzenie powstało również, w skutek uderzenia butelką z piwem.

Obydwaj zgłaszający oświadczyli, iż butelki, które uszkodziły ich samochody wypełnione były piwem. Właściciel skody straty wycenił na 1000 zł, natomiast renaulta na 1500 zł. Obydwaj bardzo dokładnie opisali sprawcę.

Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni, którzy tego samego dnia około godziny 19:00 ujęli opisanego przez pokrzywdzonych mężczyznę. W chwili zatrzymania miał on ponad prawie promil alkoholu w organizmie.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia.

Tagi: Krasnystaw, policja, piwo

Komentarze