Krasnystaw. Okazja czyni złodziejkę

Dodano: 2019-05-01 08:55:52
Wyświetleń: 113571

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują kobiety, która w lutym b.r. przywłaszczyła portfel z pieniędzmi i dokumentami. Jej wizerunek zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło 21 lutego b.r. na dworcu w Krasnymstawie. W godzinach okołopołudniowych na ławce w poczekalni siedział młody mężczyzna, a obok niego stała kobieta. W pewnym momencie mężczyzna wyszedł z poczekalni aby porozmawiać przez telefon. Na ławce pozostawił portfel z dokumentami i pieniędzmi.  Widząc to stojąca obok kobieta zabrała nie swoją własność i wyszła z poczekalni. Po chwili powrócił właściciel portfela lecz już go nie było, podobnie jak kobiety stojącej obok. Sytuację tą zarejestrowały kamery monitoringu. Po obejrzeniu zapisu widać jak kobieta, która dokonała przywłaszczenia wsiada do busa i odjeżdża.

Z obrazu zarejestrowanego przez kamery wynika, iż kobieta która dokonała przywłaszczenia korzystała z okularów korekcyjnych. Ubrana była w czarne spodnie, czarne buty, czarne rękawiczki, czerwoną kurtkę i czerwony kapelusz.

Osoby, które rozpoznają kobietę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756210 lub najbliższą jednostką Policji

Tagi: Krasnystaw, złodziej, policja

Komentarze